Aktivity a tiskové zprávy

15. slavnostní setkání osobností, Pátečníků - česká světová premiéra v Lánech

Setkání se konalo 22.10.2022 v Muzeu TGM. v Lánech k připomenutí samostatného Československého státu a poctě jeho tvůrců  v čele s T.G.Masarykem.

Účastníci se setkali u hrobky rodiny Masaryků, zde položili kytici světových růží vyšlechtěných rytířem Josefem Havlem.

Slavnostní akt umocnily oblíbené písně TGM ve flétnovém podání Jany Kláry Čermákové. Následovalo krátké zastavení u "naší" památné lípy.

 

Pátečnící 2019

29.10.2019

Společnost za pozitivní přístup k životu a aktivní odpor proti blbosti, Řád duševních rytířů Modré růže, ve spolupráci s Muzeem T.G. Masaryka v Lánech
Vás srdečně zvou
v sobotu 2.11.2019 od 14:00 do Muzea T.G. Masaryka v Lánech na již 14. tradiční slavnostní setkání osobností  u T.G.M. k poctě a připomenutí 101. výročí vzniku
samostatného Československého státu

Česká Kanada, dne 21.7.2019
---------------------------

Koncert mistrů - Václav Hudeček a přátelé
Kristýna Fialová - viola, klávesy
Petr Nouzovský  - violoncello

,kteří za své brilantní vystoupení nejen,že sklidili bouřlivý potlesk,ale svým výkonem si podmanili přírodní živly. Venku během koncertu rozpoutali bouři, kterou následně ukonejšili, poté rozžali sluníčko a na odchodnou nadšeným divákům zazněly zvony.
 

Na další nádherný koncert  vás zvou Kristýna Fialová, Petr Nouzovský a Ensemble 18+ do Jindřichova Hradce v sobotu 10.8. od 18 hod. do kostela sv.Jana Křtitele ve Svatojánské ulici.
Koncert se koná k poctě Zuzany Růžičkové a Viktora Kalabise.

S úctou
Karel Huněk

Pozvánka na výstavu do Třeboňského zámku

Vážení,

dovoluji si Vás pozvat na mou autorskou výstavu do galerie Třeboňského zámku. Je mi ctí vystavovat v Třeboňském sochařského světě  ve vzácné společnosti Karla Nepraše, Olbrama Zoubka, Pavla Opočenského, Michala Gabriela, Kurta Gebauera, Michala Motyčky, Václava Zieglera, Milana Kuřici, Petra Písaříka, Jana Kovaříka a Ondreje Čtyřka (Zimky).
Slavnostní zahájení výstavy se koná ve čtvrtek 27.6.2019 v 16 hod.

Stránka 1 z 10  > >>